Produkty do sprzątania

Zapoznaj się z naszą ofertą wózków do sprzątania - do wyboru masz wózki jednowiadrowe, wózki dwuwiadrowe, zestawy sprzątające oraz akcesoria do wózków sprzątających. Modele wózków przeznaczone i wykorzystywane są w firmach sprzątających, biurach, szkołach, szpitalach czy hotelach i innych obiektach. Dzięki nim zyskują Państwo funkcjonalne rozwiązanie, które skróci czas czyszczenia powierzchni i sprawi, że będzie ono bardziej skuteczne. Wygoda przemieszczania i możliwość składania dodatkowo zwiększają funkcjonalność tych sprzętów.

Pełna oferta wózków sprzątających dostępna jest w naszym sklepie internetowym - www.24euro.pl

Wózek serwisowy

Opakowanie jednostkowe:1 szt Opakowanie zbiorcze:1 szt
Informacje dodatkowe
Zestaw sprzątający składający się z wózka dwuwiaderkowego z prasą, uchwytu na worek oraz 3 kuwet na akcesoria. Posiada metalowy stelaż oraz 4 kółka jezdne. Łatwy montaż wózka bez konieczności użycia narzędzi.

W skład zestawu wchodzi:
- podstawa jezdna,
- 2 wiaderka 14 l,
- 2 wiadra,20 l
- prasa do wyciskania,
- 3 kuwety,
- uchwyt na worek ,
- worek serwisowy 75 l.
- wymiary: szer. 48 cm +15 cm podstawka, dł.123 cm, wys. 112 cm

Wózek dwuwiaderkowy 2x17L (prasa, worek, koszyczek)

Opakowanie jednostkowe:1 szt Opakowanie zbiorcze:1 szt
Informacje dodatkowe
Wózek dwuwiaderkowy z prasą, o pojemności całkowitej 2 x 17 l, przeznaczony do mycia powierzchni. Składa się ze stelaża, dwóch wiaderek - w kolorze czerwonym i niebieskim, uchwytu na 1 worek i metalowego koszyczka mocowanego na poręczy wózka. Posiada 4 gumowane kółka jezdne o średnicy 7,5 cm. Wózek wyposażony jest w prasę do wyciskania nakładek, którą można łatwo demontować. Wyposażenie opcjonalne: worek tekstylny 120 l.

Wymiary: 95 x 91 x 41 cm
Waga: 7,3 kg

Wózek dwuwiaderkowy z prasą i koszyczkiem 2x23L

Opakowanie jednostkowe:1 szt Opakowanie zbiorcze:1 szt
Informacje dodatkowe
Wózek dwuwiaderkowy z prasą o pojemności całkowitej 2 x 23 l, przeznaczony do mycia powierzchni. Składa się ze stelaża oraz dwóch wiaderek - w kolorze czerwonym i niebieskim. Stelaż wykonany jest ze stali chromowanej, wiaderka - z tworzywa sztucznego PPN. Do stelaża przymocowana jest metalowa rączka umożliwiającą przemieszczenie wózka. Posiada 4 gumowane kółka jezdne o średnicy 7,5 cm. Wózek wyposażony jest w prasę do wyciskania nakładek, którą można łatwo demontować i metalowy koszyczek.

Wymiary: 77 x 43 x 85 cm
Waga: 7,1 kg

Wózek dwuwiaderkowy z prasą 2x17L

Opakowanie jednostkowe:1 szt Opakowanie zbiorcze:1 szt
Informacje dodatkowe
ózek dwuwiaderkowy z prasą o pojemności całkowitej 2 x 17 l, przeznaczony do mycia powierzchni. Składa się ze stelaża oraz dwóch wiaderek - w kolorze czerwonym i niebieskim. Stelaż oraz wiaderka wykonane są z tworzywa sztucznego PPN. Do stelaża przymocowana jest metalowa rączka umożliwiająca przemieszczenie wózka. Posiada 4 gumowane kółka jezdne o średnicy 7,5 cm. Wózek wyposażony jest w prasę do wyciskania nakładek, którą można łatwo demontować.

Wymiary: 65 x 45 x 72 cm
Waga: 7,6 kg

Wózek jednowiaderkowy z prasą 20L

Opakowanie jednostkowe:1szt Opakowanie zbiorcze:1szt
Informacje dodatkowe
Wózek jednowiaderkowy z prasą, o pojemności całkowitej 20 l, przeznaczony do mycia powierzchni. Wykonany z polipropylenu. Do wiaderka przymocowana jest metalowa rączka umożliwiająca podnoszenie wózka. Wiadro zawiera ruchomą przegrodę, dzielącą je na 2 komory. Posiada 4 gumowane kółka jezdne o średnicy 5 cm, napis ostrzegawczy na wózku oraz znak "Uwaga ślisko”. Wózek wyposażony jest w prasę do wyciskania nakładek, którą można łatwo demontować.

Wymiary: 40 x 27 x 46 cm
Kolor: żółty
Waga: 3,6 kg

Potrzebujesz oferty?

 Zadzwoń (41) 345-04-69

  Napisz: euro@euro-concept.pl

Sklep internetowy: www.24euro.pl

Godziny otwarcia
Pon - Pt: 8 00 - 16 00
Sob - Niedz: nieczynne

W naszej ofercie

produkty między innymi dla

 placówek medycznych

 gabinetów kosmetycznych

 firm sprzątających

 hoteli

Copyright © euroconcept / Polityka Prywatności

Realizacja - Exentis.pl