Preparaty do dezynfekcji i higieny

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów do dezynfekcji rąk i skóry, narzędzi oraz powierzchni. Środki te przeznaczone są do szpitali oraz wszelkich innych placówek gdzie wymaga się sterylizacji i dezynfekcji. W ofercie znajdą Państwo środki które mają postać gotowych płynów jak również wysoko wydajnych koncentratów oraz chusteczek na bazie aktywnych substancji. Dłonie, skóra czy powierzchnia są najczęstszymi ogniwem do przenoszenia bakterii i chorób, dlatego bardzo ważna jest odpowiednia dezynfekcja.

Pełna oferta środków do dezynfekcji dostępna jest w naszym sklepie internetowym - www.24euro.pl

Quatrodes Drill

Opakowanie jednostkowe:1 szt Opakowanie zbiorcze:1 szt
Informacje dodatkowe
Gotowy do użycia preparat do mycia i dezynfekcji narzędzi obrotowych

Zastosowanie: Gotowy do użycia preparat przeznaczony do jednoczesnego mycia i dezynfekcji precyzyjnych narzędzi obrotowych oraz instrumentów chirurgicznych. Zalecany jest do dezynfekcji: narzędzi oraz wierteł, frezów kostnych ze stali, twardych metali, diamentów, narzędzi ściernych i polerujących takich jak: gumki silikonowe, płytki ceramiczne oraz narzędzi do leczenia kanałowego. Zawiera inhibitory korozji, dzięki czemu idealnie sprawdza się do wszystkich instrumentów ze stali i stopów metali. Posiada bardzo dobre właściwości myjące, również w przypadku zaschniętych pozostałości organicznych. Posiada przyjemny zapach. Może być stosowany poprzez zanurzenie narzędzi w myjce ultradźwiękowej.

Czas działania: 15 min.

Skład: propyloamina, czwartorzędowe związki amonowe, inhibitory korozji

Opakowanie: butelka 1L, kanister 5 L

Quatrodes Press

Opakowanie jednostkowe:1 szt Opakowanie zbiorcze:1 szt
Informacje dodatkowe
Koncentrat do mycia i dezynfekcji wycisków

• wysoka tolerancja materiałowa
• zawiera inhibitory korozji
• szerokie spektrum mikrobójcze
• krótki czas działania

Zastosowanie: Quatrodes Press zalecany jest do wycisków silikonowych, polieterowych, alginatowych oraz łyżek protetycznych. Dzięki wyjątkowemu działaniu czyszczącemu zostaje zwiększona dokładność modeli wzorcowych z gipsu. Znakomicie rozpuszcza zanieczyszczenia organiczne. Preparat nie wpływa na stabilność wymiarów i kompatybilność gipsu. Posiada przyjemny zapach. Może być stosowany w myjce ultradźwiękowej.

Sposób użycia: Przygotować roztwór użytkowy koncentratu poprzez rozcieńczenie z wodą w odpowiedniej proporcji. Wybór stężenia zależy od pożądanego spektrum i czasu działania. W celu otrzymania stężenia 1% należy 10 ml koncentratu rozpuścić w 990 ml wody. Wyciski i inne materiału protetyczne bezpośrednio po użyciu zanurzyć w roztworze. Wszystkie części i otwory muszą być całkowicie wypełnione roztworem. Po dezynfekcji wyroby wypłukać i wysuszyć. Aktywność nieskażonego roztworu roboczego wynosi 14 dni. Ze względów higienicznych zaleca się codzienną wymianę roztworu. Nie łączyć z innymi środkami czyszczącymi lub dezynfekującymi. Wyrób przeznaczony do zastosowania przez profesjonalnego użytkownika.

Skład: 100 g zawiera:
3,76 g N-(3-aminopropylo)-N-dodecylopropano-1,3–diamina (CAS: 2372-82-9)
3,39 g Poli(oksy-1,2-etanodilo),.alfa.-[2-(didecylmetyloamino)etylo]-.omega.-hydroksy-,propanian(sól) (CAS: 94667-33-1)
0,75 g 2-aminoetanol (CAS: 141-43-5)

Opakowanie: butelka 1 L z dozownikiem, kanister 5 L

Quatrodes Unit

Opakowanie jednostkowe:1 szt Opakowanie zbiorcze:1 szt
Informacje dodatkowe
Koncentrat do mycia i dezynfekcji urządzeń ssących

• wysoka tolerancja materiałowa
• zawiera inhibitory korozji
• szerokie spektrum mikrobójcze
• krótki czas działania

Zastosowanie: Quatrodes Unit przeznaczony jest do jednoczesnego mycia i dezynfekcji systemów ssących, separatorów amalgamatu i misek unitu stomatologicznego. Preparat nie pieni się. Przy codziennym stosowaniu zapobiega powstawaniu biofilmu. Może być stosowany również do dezynfekcji obiegu zamkniętego w wannach z hydromasażem.

Sposób użycia: Koncentrat należy rozcieńczyć z wodą. W celu otrzymania stężenia 1% należy 10 ml koncentratu rozpuścić w 990 ml wody. Wprowadzić roztwór przez układ ssący w zależności od stopnia zabrudzenia raz lub dwa razy na dzień. Po dezynfekcji układ ssący przepłukać wodą w celu usunięcia roztworu z obiegu. Nie mieszać z innymi środkami myjącymi lub dezynfekującymi. Wyrób przeznaczony do zastosowania przez profesjonalnego użytkownika.

Skład: 100 g zawiera:
3,76 g N-(3-aminopropylo)- N -dodecylopropano-1,3–diamina (CAS: 2372-82-9)
3,39 g Poli(oksy-1,2-etanodilo), .alfa.-[2-(didecylmetyloamino)etylo]-.omega.-hydroksy-, propanian(sól) (CAS: 94667-33-1)
0,75 g 2-aminoetanol (CAS: 141-43-5)

Opakowanie: butelka 1 L, kanister 5 L

Viruton Extra

Opakowanie jednostkowe:1 szt Opakowanie zbiorcze:1 szt
Informacje dodatkowe
Koncentrat do mycia i dezynfekcji narzędzi

• stężenia roztworu już od 0,5%
• właściwości antykorozyjne
• nie wymaga aktywatora
• znakomite właściwości myjące

Zastosowanie: Viruton Extra posiada bardzo dobre właściwości czyszczące i szerokie spektrum bójcze w krótkim czasie działania. Przeznaczony jest do manualnej dezynfekcji narzędzi oraz dezynfekcji w myjkach ultradźwiękowych. Produkt wykazuje właściwości antykorozyjne i wysoką tolerancję materiałową. Jest zalecany do instrumentów ze stali szlachetnej, niklu, miedzi, aluminium, gumy, porcelany, szkła i tworzywa sztucznego.

Sposób użycia: Przygotować roztwór użytkowy koncentratu poprzez rozcieńczenie z wodą w odpowiedniej proporcji. Wybór stężenia zależy od pożądanego spektrum i czasu działania. W celu otrzymania stężenia 0,5% należy 5 ml koncentratu rozpuścić w 995 ml wody. Instrumenty bezpośrednio po użyciu zanurzyć w roztworze. Wszystkie części i otwory muszą być całkowicie wypełnione roztworem. Po dezynfekcji, instrument wypłukać i wysuszyć. Aktywność nieskażonego roztworu roboczego wynosi 14 dni. Ze względów higienicznych zaleca się codzienną wymianę roztworu. Nie łączyć z innymi środkami czyszczącymi lub dezynfekującymi. Wyrób przeznaczony do zastosowania przez profesjonalnego użytkownika.

Skład: 100 g zawiera:
11,50 g N-(3-aminopropylo)-N-dodecylopropano-1,3–diamina (CAS: 2372-82-9)
3,12 g Poli(oksy-1,2-etanodilo),.alfa.-[2-(didecylmetyloamino)etylo]-.omega.-hydroksy-,propanian(sól) (CAS: 94667-33-1)
1,25 g Chlorek didecylodimetyloamonu (CAS: 7173-51-5)

Opakowanie: 1 l z dozownikiem, kanister 5l

Viruton Plus

Opakowanie jednostkowe:1 szt Opakowanie zbiorcze:1 szt
Informacje dodatkowe
Wydajny koncentrat do mycia i dezynfekcji narzędzi

Zastosowanie:
Viruton Plus to wydajny koncentrat o wyjątkowych właściwościach czyszczących i wysokiej tolerancji materiałowej. Przeznaczony jest do jednoczesnego mycia i dezynfekcji manualnej oraz w myjkach ultradźwiękowych. Zalecany jest do instrumentów chirurgicznych, stomatologicznych oraz wszelkiego rodzaju endoskopów. Aktywność nieużywanego roztworu roboczego wynosi 14 dni. Posiada pozytywną opinię producentów endoskopów Storz.

Stężenie i czas działania: od 0,25% w 60 min.

Skład: czwartorzędowe związki amonowe, inhibitory korozji

Opakowanie: butelka 1L z dozownikiem, kanister 5 L

Dozowanie: dla 0,25% → 2,5 ml na 997,5 ml wody

Viruton Powder

Opakowanie jednostkowe:1 szt Opakowanie zbiorcze:1 szt
Informacje dodatkowe
Preparat w proszku do mycia i dezynfekcji narzędzi

Zastosowanie: Wydajny preparat do jednoczesnego mycia i dezynfekcji instrumentów chirurgicznych, rotacyjnych oraz wszelkiego rodzaju endoskopów. Przeznaczony do dezynfekcji manualnej, w obiegu zamkniętym, a także w myjkach ultradźwiękowych. Posiada bardzo dobre właściwości myjące i rozpuszczające zaschnięte pozostałości organiczne jak krew, białko i wydzieliny. Nowoczesna formuła gwarantuje pełne spektrum działania w niskim stężeniu użytkowym 1% i krótkim czasie działania. Preparat wykazuje wysoką tolerancję materiałową i ochronę przed korozją. Idealny do endoskopów, wyrobów z tworzyw sztucznych. Posiada pozytywną opinię producenta endoskopów Storz. Może być stosowany również do mycia i dezynfekcji powierzchni. Produkt nie wymaga dodania aktywatora. Patrz „Instrukcja mycia inkubatorów, endoskopów". Stężenie i czas działania: od 1% w 60 min.

Skład: nadwęglan sodu, TAED, inhibitory korozji

Opakowanie:
1 kg z miarką, 6 kg z miarką. Stosowanie miarki zgodnie z tabelą dozowania.

Viruton Strong

Opakowanie jednostkowe:1 szt Opakowanie zbiorcze:1 szt
Informacje dodatkowe
Wydajny koncentrat do mycia i dezynfekcji narzędzi

Zastosowanie: Viruton Strong to wysoce skuteczny preparat do jednoczesnego mycia i dezynfekcji wszelkiego rodzaju termolabilnych i termostabilnych instrumentów chirurgicznych i rotacyjnych (za wyjątkiem endoskopów giętkich). Nowoczesna formuła gwarantuje ® doskonałe efekty czyszczące nawet przy wysokim obciążeniu białkowym w krótkim czasie działania. Viruton Strong posiada szerokie spektrum bójcze w bardzo niskich stężeniach użytkowych. Zastosowanie inhibitorów korozji gwarantuje wysoką tolerancję materiałową instrumentarium oraz wyrobów medycznych i przyrządów laboratoryjnych ze szkła, porcelany, metalu, gumy i tworzyw sztucznych. Roztwór preparatu posiada przyjemny zapach. Aktywność nieużywanego oraz używanego roztworu roboczego wynosi 14 dni. Może być stosowany w myjce ultradźwiękowej. Stężenie i czas działania: od 0,5% w 15 min.

Skład: czwartorzędowe związki amonowe, aminy, alkohole, inhibitory korozji

Opakowanie:
butelka 1L z dozownikiem, kanister 5 L

Dozowanie: dla 0,5% -> 5 ml na 995 ml wody

Potrzebujesz oferty?

 Zadzwoń (41) 345-04-69

  Napisz: euro@euro-concept.pl

Sklep internetowy: www.24euro.pl

Godziny otwarcia
Pon - Pt: 8 00 - 16 00
Sob - Niedz: nieczynne

W naszej ofercie

produkty między innymi dla

 placówek medycznych

 gabinetów kosmetycznych

 firm sprzątających

 hoteli

Copyright © euroconcept / Polityka Prywatności

Realizacja - Exentis.pl